Współpraca

Cześć, 

jeżeli jesteś od dawna związany/a z tematyką survivalu, a życie preppersa to Twoja nieodłączona codzienność to śmiało napisz do nas, aby zostać ambasadorem/ambasadorką naszej marki w internecie!

Komunikujesz się ze swoją społecznościową w mediach społecznościowych, a karty survivalowe i nasze produkty są czymś, czym chciałabyś się podzielić z innym? Jeśli odpowiedź na obydwa pytania jest twierdząca, to nie masz na co czekać! Przystąp do naszego programu afiliacyjnego, aby otrzymać od nas darmowy produkt oraz kod zniżkowy dla Twojej społeczności o wartości -15% na zakupy!

Czy przewidujemy inne opcje współpracy? Ależ owszem! Masz dla nas propozycję? Z pewnością ją rozpatrzymy! Na pewno nie będziemy od Ciebie wymagać żadnej inwestycji, a jedynie promocji w postaci Twoich zdjęć naszych produktów w Twoich mediach społecznościowych bądź vlogach, blogach oraz stronach internetowych. Pamiętaj, że to ty ostatecznie decydujesz, jak będzie wyglądała promocja!

Dla stałych ambasadorów marki będziemy przesyłać najnowsze produkty z naszego sklepu internetowego oraz ciekawe, wartościowe newslettery z najważniejszymi informacjami na temat rozwoju naszej marki. A uwierzcie nam, będzie się działo!

Czas na sprawdzenie kart survivalowych w praktyce. Zgłoś się do nas już dziś!